collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

Ciganka

acaprofi neces da se pomucis i naucis ni zbog mene? :(

mad_rider ja sam te razumela da ces sad jedno vreme biti u pazaru.

Mladibacje sad mi je vec lakse! :) vec sam pomislila da ocekujes od mene da te naucim svim tim stvarima... :D

nialda cenzurisano je... :(

bird3101 lepo zvuci to da se neko bas toliko napali kada vidi moju sliku. a po pitanju srece, da se ne ponavljam 100 puta, tako kazu, sad da li je istina ili ne-ja ne znam! :)

velja012 joj na ovu vrucinu, ti bi da me jos i preznojavas! :P

gradimir

telo ti je prelepo, jesi li stvarno tako dobra

Veliki Batica

cao mazo jel bi moglo da ja dodjem po tebe motorom malo se provozamo do mene u NS i onda ja tebe a ti mene usrecis u bazenu pod ukljucenom hidro masazom :) jel bi volela, sigurno te ne bi razovarao

mad_rider

pa jel hoces da se vidimo na jednu jebacinu..?

mawi

uh kako imas extra sise...mogu malo da ih polizem :-*

mawi

kako su ti mocne sise....kako mi se mazi tako nesto socno...kako i legao medju tvoje noge....ali sise si ti vrh vrhova

kolubarac76

Hajde onda da probamo to za srecu, moze!?!?!?

Evo ja sam nesrecan vec duze vreme, pa mi je potrebna jedna inekcija srece. Hoces li ti da mi je das? Da probamo to za srecu  :-*

bird3101

Pa ae da ja probam,pa ja ti javim onda jel sreca... cisto da znas da kazes ljudima :)

bas  si slatka i sexy macka voleo bi da se upoznamo i druzimo jel  bi  probala moj?

Kazanova

 8) ej caos ja sam iz Novog Pazara jeli moguce da se nekako malo bolje upoznamo? :)

Mladibacje

Ma tvoje je samo da dopustis da te zadovoljim i to je to...Nikakvo ucenje :D Jel hoces da te pozovem malo da pricamo,kad bi mogla ? :D

Ciganka

Veliki Batica ne loze me bazeni...

mad_rider kad pre?

kolubarac76: ako ti treba injekcija onda si se zeznuo. ja primam injekcije-ne delim ih! :)

bird3101: a sta ako postupak treba ponoviti, da bi se otkonila losa energija?

Mladibacje: samo cu klimnuti glavom gore-dole :)

Stvarno si sexy riba! Jesi Ciganka al si extra! Voleo bih se upoznati sa tobom! Kisss :)

kolubarac76

Pa dobro. Kako kome koja. Prvo ja tebi dam jedan kuramicin, pa posle ti meni fortunicin  :D

Moze!?!?!?  :-*

bird3101

Ja za jednu noc mogu 4 puta sigurno,gledajuci tebe makar jos dva... jel dosta 6 puta za jednu noc ???

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price