collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

Vrela Cigancica!Nesto stose samo moze pozeleti.

acaprofi

nema nista,,,t isi moje srce..zelim da ti poslajem sliku da vidis moj prelepi kurac kao sto si rekla i kao sto zelis ali ne mogu iskreno da se snadjem..ljubim teeee puno javi se...preslatka si srce moje...slike su super...najlepsa kao uvek...kissssssssssss

acaprofi

sreco vratio sam se skoro iz turske tamo sam igrao rukomet stvarno bih zeleo da te vidim...mislim na tebe...slike su super..javi se molim tee..joj kako bih te ozenio..preslatka si...cekam te javi se..kisssss od mene..mislim na tebe ljubavi moja...

Mladibacje

U pravu si,najbitnije je imati neki svoj stil i ponasanje i  samo se po tom vladati,ostali nisu bitni,da budem iskren nisam,zato ti i kazem da sam se oduvek palio i da bi voleo da mi bas ti ispunis snove,da probam od najbolje (pretpostavljam).. Sta kazes na neki kontakt,mogli bi da se dogovorimo mm ? :D

Kornison

Kako mogu da stupim u kontakt sa tobom????

mad_rider

dolazim u pazaru za par dana hoces da se nadjemo

taj fazon, i skroz si u pravu :) a jel istina da kres sa cigankom donosi srecu? to jos nisam probao...

Ciganka

Velja012: a kako to da uzivas?

acaprofi: a sto ne mozes da poosaljes? nwemas fotku ili? evo i tebi jedan kisss :-*

Mladibacje: hoces da kazes da bi te ja mnogo toga uspela nauciti?

volimstarije: to ne znam, ali tako kazu! :)

mad_rider: i koliko ostajes?

Kornison: za pocetak ovde na sajtu!

acaprofi

srce imam sliku ali iskreno neznam kako da postavim slike na mom profilu..ne mogu da se snadjem..stvarno bih zeleo da se vidimo..veliki kisssss od mene..

mad_rider

bicu tu dovoljno za jedan sex , stalno sam u prolazu oko pazara pa mozemo uvek na kratko ali slatko da se nadjemo...i kako cemo se naci

Mladibacje

Ma nema sta da se ucimo,doba ucenja je proslo...Nego mislim na to da bi voleo bas sa tobom da imam sex,jer izgledas predobro,i kada bi se secao prvog sexa sa cigankom,to bi bila ti. :D Razumes ? :)
Kako mozemo mi da stupimo u neki kontakt,jel bi mogao da te pozovem preko ovog sajta da pricamo malo,da se dogovorimo itd ? :D

bird3101

Jel tacno ako kresnes ciganku da skidas svaki maler sa sebe?????

bird3101

Sta covjek da uradi da tebe kresne,digne mi se kad ti pogledam sliku  :)

nialda

...........@....... javi se   iz tutina sam

ako je tako, ja bih da ti uzburkam krv, da te preznojim. umela bi sa mnom da uzivas, veruj mi.  ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price