collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mlada devojka - Novi Sad (1990)

Nubina

Cao malena :)
« Odgovor #90 »
Reci mi jesi ikad bila u Banjoj Luci? :)
Ako kad budes javi mi se!
A ako ja budem dolazio u NS, javim ti se!  ;)

imas andjeosko lice...time bolje sto je ozboljno...a sad kada bi zelela da se vidimo? :)

Mlada devojka

Nubina ja stvarno nisam do sada isla u BL, sto ne znaci da ne bih volela. A  je li ti dolazis u NS?

smiley89 mada ja vise volim kada vidim osmeh na licima! :)

bratas

cao mlada devojko, jesi li bas iz NS ili studiras u NS?

Hoces da se vidimo sad ovog vikenda? Ili ne...?

:) smiley...koliko ja znam znaci smesak...:) slika ne mora da znaci nista...a ti ako si ne nasmejana...rado bi te nasmejao...smeh dobro utice na ljude...no da skratimo filozofiranje...kada oces da se vidimo...:)))

Nubina

Pa slobodno dodji kad budes mogla! :)
Planiram doci u NS sredinom septembra.

Mlada devojka

bratas a sto ti je to bitno? :D

smiley89 i ja sam za to da treba sto vise smeha! :D a ti bih da se mi i vidimo? :P

Nubina znaci sredinom septembra mogu racunati da cemo se i licno upoznati? :)

Vuces za nos,ili ti vrtis me oko malog prsta...ide ti dobro...a i moze ti se...a ja sam jos veci majmun,pa igram tvoju igru...:) da ja bi da se vidimo...mislim da je to navedeno ne jednom nego mnogo puta...al aj...

Mlada devojka

niti hocu niti zelim da te vrtim oko prsta, prosto zelim da te upoznam, pa tek onda da bilo sta radimo dalje...

imas priliku...kad god hoces...samo kazi...pa da se prosto upozanamo...:) ako nije tajna iz kog dela si grada? :)

Nubina

Pa izgleda da cu malo da kasnim, nece biti bas sredina, ali krajem septembra dolazim 90%. :)
Upoznacemo se mi kad-tad! ;)

bratas

ma skroz je nebitno, samo me podsecas na jednu prelepu devojku iz Beceja.
 ;)

Mlada devojka

smiley89 necu jos da ti odam to! :)

Nubina ili si se ti to malo nuplasio? :)

oke kao ti zelis...a da li si razmisljala na tu temu kada bi se mi videli? Duso moja,mnogo okolisas,nista konkretno da se desi...:) koliko jos planiras tako? mislim cisto da znam,da li da se nadam necemu,ili ce to ovako da ostane na kuckanju? :) bas sam radoznao,kao i uvek,sve volim da znam i da cujem...:)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price