collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mlada devojka - Novi Sad (1990)

moje pitanje ili?
ja sam bas ne strpljiv...voleo bi da se sto pre vidimo...:)

cunkos

Cao da li ssa nelko druzenje intimno ili preko skypa?
ne moraju bas svi sve da znaju Ako zelis javi mi pa da se dogovorimo kako bi teklo upoznavanje a ne preko ovoga.
Sale NS :)

Mlada devojka

smiley89 a sto si tako nestrpljiv? :D

cunkos ali sa druge strane nemamo ni za pocetak sta da krijemo, zar ne?

Pa jednostavno da predjemo sa reci na delo...:D Sta ti mislis o tome? :)

Mlada devojka

Jesu li to kanda proradili hormoni? :)

kod mene ti je sve nesto extremno,i naglo...:D pa mi se javila extremno velika zelja da te upoznam...:D sta ces taki sam...:P :D

Mlada devojka

Pa to je mozda i super stvar ako je sve ekstremno i jako! :)

Ma sve je to lepo...ali i ima svoje mane...:) ne umeme da kontrolisem neke nagone...:D tacnije ni ne trudim se da ih kontrolisem...:D onda ne razmisljam ja nego ON...:D No nemoj da pomislis nesto lose,da sam manijak ili slucno...samo fin mladic...:P

Mlada devojka

Fin mladic koji ima extremne nagone? :D :P

Pa da...:D ali u sustini sam fin decko...:D

Mlada devojka

Pa to se vidi i po tvojim porukama!

Fotograf

Sta kazes na jedno putovanje u decembru ili januaru ove godine? Sve placeno... Destinacija Francuska? Ja castim... Ako si za, javi mi se na moj profil ili me nazovi jer ja nisam u ovom svetu i nemam vremena da pratim ove forume, ali si prelepa i zelim da se druzimo. Mislim da si dovoljno inteligentna da odlucis da ides sa mnom... :) Cujemo se. Zovi sto pre! :P

Mlada devojka

Ponuda deluje sjajna, ali s druge strane ne znam kakve cu imati obaveze na faxu u tom periodu!

Fotograf

Kakve god da imas obaveze, javi se.... Mislim, bilo bi lepo da se upoznamo ranije jer bi bilo glupo da se prvi put vidimo na aerodromu ili na polasku autobusa. Ja sam u gradu konstantno, javi se, mozda da navratis do mene ili da odemo na neku kaficu. Radim za jednu agenciju i stalno putujem, ako nemas vremena u decembru, imas januar, februar, mart... :) Ja sam za da sto pre se druzimo, ali kako ti kazes, na tebi je, dame biraju. Aj, samo molim te mi se javi preko mog profila, nazovi ili mi reci da te nazovem u neko vreme pa da se cujemo jer ja stvarno nemam vremena da pratim mail na kojem sam ovde prijavljen zbog previse posla. Cujemo se ;)

Mlada devojka

Sta reci? Prosto dzentlmenski! :D Ajde pokusacu da se izorganizujem! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price