collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mlada devojka - Novi Sad (1990)

ma nisu...normalono ja funkcionisem...:D
sto mi to svi govore...nemoj da probavas nego uci i zavrsi...:P hehehe Naravno da cu da zavrsim...nema mi druge...ti nikako da mi kazes sta ti radis? cime se bavis? studiras?:)

prelepa si i zgodna si...ako si za upoznavanje i neko druzenje javi se.....:*

marrrkko1990

jel imas decka, jesi za upoznavanje?

Mlada devojka

smiley89 Znas kako sve stvari u zivotu dolaze i prolaze, ali opet kada imas papir u rukama, mnogo ti je lakse! Mada kod nas ni to ne mora biti neka sigurnost! :) I posle ovog komentara sta mislis sta radim u zivotu? :)

aleksa2702 hvala ti :)

marrrkko1990 a sto tebe zanima da li imam decka? :)

CharobNjak

Caos,jesi li za upoznavanje?

:) zanici kolege...jos samo da mi kazas sta studiras...? a to da za papirce...bolje da imas nesto...nego nista...ali opet diploma ne znaci ama bas nista...kada nema posla...no bice bolje,ne moze gore od ovoga...Jel duvanis? da ne pitam jel pusis pa svasta da pomislis,posle ja ispadnem bezobrazan...:) i na kraju da te pitam,da li bi sad mogla da me upoznas...uzivo? :)

dejanzr

ćao mlada devojko a kako da dođem do tebe?

marrrkko1990

samo pitam ;) jesi za druzenje?

Mlada devojka

smiley89 cekaj da ga prvo zavrsis, pa e biti i posla! :) duvanim po nekad. spadam u onu kategoriju socijalni pusac. :) drago mi je da se pomalo upoznajemo... :)

dejanzr kakao god mozes i zelis! :)

marrrkko1990 a ako sam slobodna, to znaci da imam vece sanse? :)

Polako ali sigurno...:) Da li postoji jos nesto sto bi volela da znas o meni...? :)

marrrkko1990

hehehe, ja mislim da ti imas sanse kod svakog, a ne bitno je jesi slobodna ili ne, ako si za druzenje..., pisi... ;)

Mlada devojka

smiley89 pa koliko jos imas ispita do kraja?

marrrkko1990 naravno da sam za druzenje!

Mnoooooogooo...hahahahaha...tek sam ga sad upisao...doslo iz dupeta u glavu...imam srece,sto mi je sve besplatno,pa je samim tim lakse...ne moram da mislim ocu li upasti na budzet. jbg mislio sad da cu se zaposliti pa raditi,ali kada sam skontao da nema pravog i dobro placenog posloa,onda sam se operedelio za studije...nikada nije kasno...koja si ti godina,i sta studiras nikako da mi kazes? :)

marrrkko1990

jesi za intimno druzenje?

Mlada devojka

a ovo je sad malo detaljnije pitanje... :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price