collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mlada devojka - Novi Sad (1990)

Nubina

Uplasio?! :O
uuuuuu, kako ti mene podcjenjujes! :) Platices mi za to! ;)
Nisam nego sam planirao da prije pocetka faxa dodjem tu sa drugovima koji studiraju u NSu, pa da cisto malo izbrijem. Mislio sam da ce oni ici ranije, ali idu u NS tek krajem septembra, a ja nemam drugog smjestaja nego kod njih. Necu spavati na ulici! :D
Ili bi me ti to mozda smjestila kod sebe?! ;)

bratas

cao prelepa devojko nebitno odakle si. ::)

cao lutko zelim da ti napunimu sve rupe da curi sta kazes na to??

Mlada devojka

smiley89 naravno da jesam! :) kod mene u zivotu po pitanju vidjanja nista se ne planira vec prosto kad osetim da sam nekoga dovoljno upoznalo, onda se desi

Nubina pa dobro. to je sad vexc nesto drugo. ja sam vec pomislila da si se uplasio pa da zato pomeras upoznavanje... :P

Razumljivo,i pametno s tvoje strane sto je tako...a reci mi kako mislis da se bolje upoznamo pre nego sto se uzivo upoznamo,posto cisto sumnjam da cemo se ovde bolje upoznati...imas li fb? Verujem da imas...danas svaka susa ima facebook...
Drugo,necu da na valjujem,i da smaram,to je glupo,sama ces ti reci oces ili neces,samo ovde ako ne smaras sa pitanjima nista neces postici...zatrpaju stranice,napisane poruke i kao da nista nije bilo...dzaba izgubljeno vreme...bilo bi lepo kada bi se nesto konkretno desilo...:)

Mlada devojka

Imam fb ali ovde ne dozvoljavaju da se takve stvari pisu. Ja se ne slazem sa tobom po pitanju kuckanja, ja barem to ne smatram nikada izgubljenim vremenom ma kakav da je ishod.

kada malo bolje razmislim imas pravo...polako ima vremena...pa hajde onad da se bolje upoznamo ovde...sta cenis kod coveka...da li ti je bitniji izgled od,onoga sta je u coveku? cime se bavis u zivotu? studiras nesto? :)

Mlada devojka

Na prvu loptu mi je bitan fizicki izgled, to je ipak utisakkoji prvi sticemo kad nekog ugledamo, ali kako vreme prolazi sve vecu vaznost dajem unutrasnoj lepoti, jer sve je to lepo ako neko dobo izgleda ako ja sa njim ne mogu ni recenicu progovoriti.

E to je lepo cuti...prosto sam se odusevio tvojim odgovorom,malo je ljudi danas koji misle tako,svi gledaju kroz dzepove i koliko imas para,zalosna realnost,no sve se moze kada se hoce...ej ovo pocinje da bude sve zanimljivije...cime se bavis? studiras nesto? :)

Mlada devojka

:) Znas kako da sam trazila nekoga sa dubokim dzepom ne bih sigurno bila ovde na netu, vec bih se namontirala i isla tamo gde su takvi... Zaista sam neko ko voli druge vrednosti. :)

:) zaljubicu se a nisam te ni upoznao...hehehe...:D
Ako si stvarno takva kako kazes...ti si veoma dobra devojka...sta zelis da znas o meni,tj ako i zelis da znas nesto o meni....???:)

Mlada devojka

:D Ne da sam dobra, vec prosto su mi bitne drugr vrednosti u zivotu. Sta ti radis? Je li studiras?

Kod mene malo komplikovana prica...radio sam,medjutim,dok sam se bavio sportom,mnogo sam povreda imao...tako da je posao stradao,i vise nisam u radnom odnosu...:P
e ali sad sam upisao fax...FTN...pa ko veli da probam,nemam sta da izgubim...hehehe...ti? studiras?

Cao seceru  :)

Mlada devojka

smiley89 nadam se da ti te povrede nisu napravile neke dodatne komplikacije. nNemoj da probavas vec uci i zavrsi ga! :)

scorpion cao! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price