collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor prsata Maja - Leskovac (1982)

prsata Maja

mislim da kada me vide, prvo pomisle sta bi radili sa njima. :) a ti? sta si ti ucinio da bi se mi upoznali? hm?

sale

majo, joooj sta bi ti ja radio sa sisama. mesio bih ih i grickao bradavice, kao i pre par meseci. je li me se secas. pozzz iz nisa

prsata Maja

kako se ne bih secala, stvarno si bio fantastican u tome. imala sam utisak da mi sise sledecih nedelju dana virbirale od uzbudjena! :-* javi se ako zelis da ponovimo! :)

Mladibacje

Jaoo Majo kako bi ih grickao fantasticne su ..... Jesi li raspolozena ti za neki sex mozda ? :D

mare25

jel moze neki blizi kontakt?

kolubarac76

A mogu li ja malo da ih mesim i grickam? Mozda ce da bude bolje, nego sa njim. Ima da te dovedem do loodila. Jezik mi je zapet kao puska, namesten na najbrze. Moze li, ha? Pleeeeease!!!

mad_rider

jel mogu da se probaju te sise...

bird3101

Majo i ja bih da se igram sa tvojim sisama,el mogu? :)

djomla911

Cao majo oces da se nadjemo da se upopznamo i ja sam iz Leskovca  ? :P

prsata Maja

Mladibacje volim kada pre sexa neko moze da me dovede do ludila.

kolubarac76 a sta zelis da radis jezikom?

mad_rider

mmm...prvo bi dobro lizao..da se ovlazi, onako kako treba ,,pa posle bi te jebao muzicki, jer..dame imaju pravo na muzicku zelju..a ja bi te jebao po zelji...

shonerca01

Fenomenalno izgledas! Kako bi se poigrao sa tim sisama.

shonerca01

Da li si za neki blizi kontakt?

Mladibacje

Onda sam na pravom mestu....Prvo bih te ljubio ,a onda bi krenuo da mazim te prelepe sise,da ih grickam,ljubim, sve dok te ne bi napalio, a onda bi krenuo polako jezikom na klitoris MmmmmmM :D Doveo bi te do ludila,ma ni ludilo ne moze da se poredi sa ovim..Inace sam jako  vest jezikom,a tek moja batina...Jel volis da ga pusis i da ga primas u sve rupe ? :) A Majoo ? :D

gradimir

kako su ti dobre grudi, kako bih ti ga stavio izmedju njih

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price