collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

revox

Ćao! Evo nisam stigao do sada, stalna gužva.

Da odgovorim: pa nisam lojalan, slušam ono što mi odgovara. Ja se zakucao za NS pa ne mrdam.
Ploće? Da ima ih oko 600-700 kom, a razmišljam da ih udomim, sve već imam u nekom digitalnom obliku. Pa zamisli samo kako bi to izgledalo, da sedimo a ja kažem …izvini, samo da okrenem ploču…
Uostalom, poznato je da se ploča (ako želiš nešto valjano) može slušati najviše 5-8 puta pre nego počne da šušti i krcka. Ne umanjem značaj, ali ne volim nus produkte svega i svačega. A pucketanje mogu i sam da dodam bilo kom snimku. Kako sam grub i neemotivan? A novi klinci mnoge stvari neće saznati. Uostalom imam dvoje (koji nisu više ni tako klinci) koji uopšte neće razumeti čime im se tata oduševljava. Al, šta da se radi.  ;)

Moji radovi napreduju, iako je hladno. Ma ja sam uporan. Naravno da je moglo i ranije, al meni je nešto bilo mnogo vruće. Ipak godine čine svoje, aja nemam ni živaca da se lomim oko nekih stvari. Znam da ću završiti, a sad kad?… pa ko će ga znati… al biće.

Evo sad sam došao kući, počeo je neki dečji sajam, a mi kao emisija koja se bavi klincima, imamo svoj štand. Ja malo slikam sve to, malo puštam prigodnu muziku, uglavnom zabavi nikad kraja.

Nisam loše, bar kao sam očekivao. Volim svetlo, sunce, vedro vreme. Ume da me ubije oblačno i loše vreme.

Šta ti? Da li si razmišljala da pređemo na običan mail, biće brže, jednostavnije, bar ja tako mislim?  :)

Jesi li ti stvarno poslala odgovor u pola pet ujutru, ili je tad prosleđeno?

Verovatno si pomislila da sam te zaboravio, ali nisam. Al to sam ti rekao već ranije, msm razloge zbog kojih…  ;)

Da te pitam, jel stvarno bus do KM putuje 6 sati? Reče mi jedan kolega, ra di je nekad u PR i KM, pa mi tako veli? Koliko ja znam, nema baš toliko kilometara do tamo, nešto mi se oteglo.

Pozz i veeeliikiii  :-* samo za tebe!

revox

 :) Nikada te nisam pitao, s kim živiš? Roditelji, deca, muž, dečko? Ne mogu da verujem da cura kao ti samotinja!  :)

Ili je možde previše pitam?

Izvini na ljubopitljivosti, al takav sam, direktan, otvoren.

Pozzz  ;)

revox

  :) Ne znam šta se dešava, al ja volim da pitam. I najgora istina od bilo kakve laži. Razmišljam da li si dobro, ili jednostavno nećeš više da kuckaš. Doduše, poslao sam već jednu porikicu koja još nije prošla, a kad će - ne zna se. Možda i neka tvoja tako čeka? Možda?  ;)

Ja te samo molim da ako odlučiš da se ne dopisuješ, da mi to jednostavno i kažeš.

Iskreno se nadam da je samo zastoj na sajtu razlog svemu ovome, i da paranoišem bez veze.  :)

Evo i tebi veliki pozdrav iz BG!  :D

Na mreži

babyblue

Imali smo problem sa netom, ovde kod nas. Navodno da je bila neka tehnicka greska, mada smo mi u Mitrovici malo sumnjicavi na to. Sada su ga osposobili i za sada funkcionise sve u najboljem redu. Kako si ti? Nije valjda da si mislio da ne zelim da se dopisujem sa tobom?

revox

Smem li ta de pozovem, da razmenimo mejlove, ovo je već agonija. Samo sam hteo da imam prijatelja negde drugde, al vidiš da i to mora da se komplikuje.
Hajde mi odgovori, šta misliš, malo sam nervozan večeras (ne zbog tebe), pa možda nekako i konfuzno pišem.

Pozz  ;)

revox

 :) Evo nedelja je popodne, još mi ni ona prethodna nije prošla.

Shvataš šta sam hteo da kažem? Mene to nervira, brže bi verovatno da ti šaljem pismo u koverti, pa da onda znam zašto dugoo traje.

Hajde, pozdravljam te dok ove ne prođu i dok ne dobijem tvoj odgovor.  :)

revox

 :D Sad vidim da si se konektovala. Pa šta ti radiš ovako rano ujutru (ponedeljak 7,45)?

Ja samo proveravam da li su prošle poruke za tebe, ama jok!  ;)

Eto valjda će, pa ćemo se dalje nekako snaći.
Ima li zime kod vas? Mene nešto juče pritislo, izašao sam sa posla eanije, sve neka jeza, danas je malo bolje, ali nisam baš svoj. Proći će, ma mora!

Pozz :), M

Na mreži

babyblue

I napoko evo mene :) Vidis da kanda ipak moramo biti malo strpljivi, ali valjda kao sto Desanka kaze "Ljubav je lepa samo kad se ceka" :) E pa tako je kanda po pitanju i nas, al dobro, docekasmo! A sto si bio nervozan ako se sme znati? :(

revox

 :) Sad si me podsetila na baka Desu. Upoznao sam je kao klinac, sjajna žena, večita devojka u duši. Baš pravi uzor, ali današnji klinci to ne shvataju. Lepa vremena…  :D

Sad viša ne znam ni ja zašto nervoza, malo privatni problemi, malo me mlatila neka temperatura… Doduše još traje, (utor. veče), mada mi se čini da je trenutno nemam. Biće bolje.  ;)

Nisi mi odgovorila na većinu pitanja, pa čak ni na ono „da li previša pitam?”. Zato sam ti i predložio drugu varijantu, no neću to uraditi dokle god se i ti ne odlučiš na to.  :)

Strpljen -spašen! Tako kažu, mada mi to baš i nije neka uteha.

Ti si OK? Ništa ne pišeš. Problem je što ove poruke predugo putuju, mogu samo dve dnevno, još kad su kratke, onda i nismo nešto mnogo rekli.

Hajde sad, budi mi dobra, nadam se da će ovo malo brže (mada sam ti odgovorio čim sam primio), pa se nadam da će maaalo brže.  :-*

Na mreži

babyblue

A ko je baka Desa? :) Nemas razloga da se nerviras oko privatnih problema, ma kakvi da su jer oni nekako prosto nastanu, ali ako ramisljas svojom glavom onda ces i uspeti da ih otklonis. Bilo kako drugacije da pokusas, samo ces jos vise ulaziti u zacarani krug... Jesi li ti to meni malo bolestan? Sto sad ta temperatura? :(

Ma nije da ti nisam htela odgovoriti, vec sam videla (osetila) da si jako ljut, pa mi je krivo bilo zbog toga. Naravno da nisi preterao jer da je suprotno verovatno ne bismo vise ni komunicirali. Tio se slobodno opusti i uzivaj! :)

Cini mi se da su ih od danas nesto ubrzali! :) Ili mi se samo cini! :) Ali odlicno je ako je tako! :)

Ajde ti se odmaraj, a ja se nadam da cemo se jos veceras cuti! :)

revox

  :) nema meni kraja, bez sudnjega dana! Ma šalim se, al jutros mi je malo bolje, pa sam malo veseliji. Napolju košava duva, oterala je oblake, sunce zubato ali svetlo, lepo…  :)

A ti mi se bojiš da odgovoriš, ako si pomislila da sam ja ljut?  ???
Nekad mora i tada nešto da se kaže, pa kud puklo da puklo, zar ne? Ne valja kad se nagomila, kao bokal u koji voda kaplje, jednoga dana će neka kap biti suvišna. Mislim da razumeš o čemu pričam.  ;)

Pitaš koja baka Desa, a ja ću ti odgovoriti na sledeći način:

* * *
Čuj, reći ću ti svoju tajnu:
ne ostavljaj me nikad samu
kad neko svira.

Mogu mi se učiniti
duboke i meke
oči neke
sasvim obične.

Može mi se učiniti
da tonem u zvuke,
da ću ruke
svakom pružiti.

Može mi se učiniti
lepo i lako
voleti kratko
za jedan dan.

Ili mogu kom reći u tome
času čudesnu sjajnu
predragu mi tajnu
koliko te volim.

O, ne ostavljam me nikad samu
kad neko svira.

Učiniće mi se negde u šumi
ponovo sve moje suze teku
kroz samonikle neke česme.
Učiniće mi se crni leptir jedan
po teškoj vodi krilom šara
što nekad neko reći mi ne sme.

Učiniće mi se negde kroz tamu
neko peva i gorkim cvetom
u neprebolnu ranu srca dira.
O, ne ostavljaj me nikad samu,
nikad samu,
kad neko svira.

 * * *

Za sva vremena, za sve pa čak i one koji su svoje srce cerovom korom obavili. Eto to ja tako mislim.

Hajde sad, presavij tabak (mislim tastaturu), umoči pero, pa piši.
Ne znam koliko će ovo da traje, al valjda će stići. Sinoć su me iznenadili, al to je da nas navuku da se majemo tu. Kad se odlučiš drugačije, znaš kako ćeš!

šaljem ti jedan veliki  :-* , a ti ga stavi gde god poželiš!

Na mreži

babyblue

Da,da.. Dobra stara Opomena :) A imam utisak da novi klinci skoro ni ne znaju za baba Desu, kako ti vec kazes... :( A sto mislis da hoce sad da nas navuku? :)

I ti si neki namcor! :) Ti bi sada da bude sve po tvome i mome. Nekad se u zivotu treba zadovoljiti i sitnicama... :)

Ali u svakom slucaju sam se obradovala tvojoj poruci i prelepim stihovima :)

revox

Ja je samo zovem onako kao smo je mi deca zvali, a ona se nije ljutila.  :)

A što misliš da sam namćor? Valjda ti ne delujem tako? Samo smatram da ako postoje lakši načini za stvari koje želimo da obavimo, to treba iskoristiti. Vidiš kakvo je vreme elektronike, zašto te blagodeti ne iskoristiti za opštu dobrobit? Tupim ga, zar ne?

Imam utisak da si povemeno malo stegnuta u ovom pisanju, valjda zbog načina i mesta, šta ga znam.  ;)

A zašto mislim da hoće da nas navuku? Pa sve mi na to miriše, ko vele: hajte ljudi, zovite telefonom da bi smo vam brže prosleđivali poruke. Njima to ide u korist, od porukica ove prirode nemaju neku materijalnu korist. Ako grešim, ti me ispravi!

Evo sad sam dobio tvoju por. pa ti odmah odgovaram. Taman sam hteo da isključim komp, kad vidim… meni neko piše!

Piši šta ima kod tebe, šta radiš… ma ionako ćeš pisati šta poželiš, bez obzira na moja pisanja i pitanja.

Sad je veče, pa ti želim laku noć, sanjaj nešto lepo, toliko da se u snu smešiš.

Milan  :D

revox

 :-* Eto vidiš, promenismo i vreme na časovnicima, al brzinu poruka nismo. Možda će sutra, ponedeljak će biti (kao prvi radni dan), pa se i smiluju.

Vidim da si namreži, vidiš i ti mene, al dok je ovako, drugačije ne može biti. Ma pogledam ja svaki dan, al džaba!

Kako si mi ti, ima li šta novo u tvom životu?
Hajde, pozdravljam te pa valjda će bit nešto.

 ;)

Na mreži

babyblue

Ej vidis da su mi odmah prosledili poruku! :) Svaka cast! Kanda je pomeranje casovnika afirmativno uticalo i na njih. :D

Ja sam inace odlicno. Valjda je prosto lepo vreme pa se i ja automatski lepo osecam. Do duse nedelja je pa mi je to nekako dan koji mi je rezarvisan ili za spremanje po kuci ili za totalno leskarenje i odmaranje. :)

A to sto si rekao da pomalo izgledam rezervisano, u pravu si ipak uzimam u obzir da ovo nase pisanje mogu svi da procitaju, poa iz tog razloga i ne govorim previse o svojim licnim stvarima, ali s druge strane ne zelim da se stedim i da krijem emocije po pitanju toga sto se dopisujem sa tobom jer si mi bas drag. Koliko god da to zvuci ludo, obzirom da se ne poznajemo licno! :)

E sad sto se tice te "navlakuse" kako ti kazes, ne znam iskreno nisam ni razmisljala po tom pitanju, jer me niko ne bi moga "navuci" da radim nesto sto ne zelim. Barem je to neko moje misljenje.

Sta mi ti radis? Kako si mi? Je li i kod vas lepo vreme kao i ovde? :)

Nadam se da ces lepo provesti danasnji dan i da cemo se jos jednom danas cuti :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price