collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor prsataaa - Subotica (1980)

prsataaa

Korisničko ime: prsataaa
Pol: Zena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Subotica
Godište: 1980
O sebi: Moj nik govori sve sto treba da se kaze :) Znam da volite hihih. Pored toga veoma sam vesela osoba,volim da putujem i da se provodim. U najboljim sam godinama i zelim to maximalno da iskoristim. P.S. Da, silikoni su ;)
Zvati u periodu: od 0 do 24

ujanika

ajde da se upoznamo! :-*

lakosta007

au sestro sta bi ti radio nisi ni svesna kako si dobra a ni kako bi te dobro karo

prsataaa

lakosta007 ne brini,duso,svesna sam ja koliko sam dobra

bred pit

Izgledaš ko udrogirana Severina. E još da l' se jebeš kao ona, moguće je.
A je l' moguće to proveriti?

visak

jebeš li šta

kibohiphop

uhh mackiceeeeeeeeeeeee sta se radi ovako kasno ??

daniel0086

hey cao...
super izgledas....ako si za provod javi se!

dolaziš li u crnu goru,

prsataaa

bred pit udrogirana?a ne kao pijana?a mozda se i bolje seksam od severine?!
visak jebes li ti sta?busko!!!
mirnik dolazis li ti u srbiju?

bred pit

Možda se bolje seksaš od nje, nemam pojma jer Severinu nisam jebo, pa ne mogu da uporedim. A i ti si onomad kad sam te karo tolko bila pijana, ako se sećaš, da sad  ne znam jel to bilo tvoje najbolje izdanje. Al da je bilo odlično, bilo je – taman tolko da oću još pičke tvoje vrele i sisurača silikonskih.

prsataaa

bred pit ne boh se setila,verovatno nema sta da se pamti.

bred pit

Ne sećaš se?! Srce mi slamaš bejbi, obećala si da ću zauvek biti tvoj, da ću se buditi na tvojim silikonskim sisuračama  :(, da ćemo ih brižno negovati svakodnevnim tretmanom toplom spermom, ne bi li doveka ostale sjajne i blistave poput dva sunca, sunce ti krvavo jebem.

Za srce me ujelo sunce zubato,
o šljivu ću da se besim, moj bato.

Ili je možda bolje da lažem sebe, i priznam da si u pravu, jer zaista nema šta da se pamti, šmrc, sve sam izmislio, nikad se mi ne sretosmo  :'(, ja sam samo napaljena budala koja se nabacuje nepoznatim ženama sa golim sisama. 

prsataaa

bred pit nemoj patetiku

bred pit

Prsataaa, nemoj odma kritiku.

Šta ću, puštali mi mama i tata Đoku Balaševića kad sam bio mali, i sad tako pomalo patetišem s poezijom. A inače uopšte nisam pičkica, da si me ne daj bože stvarno nešto izjebala, ja bi te išamaro, ne brini; dok sa šljivom imam taman tolko što povremeno trgnem po jednu-dve.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price