collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor nevaljala teta - Subotica (1965)

balgoka


petarpera55

Ja nisam mnogo mlađi dali imam ikakve šanse kod tebe. Izgledaš super

dupla_skorpijaSO

e pa da se i ja ubacim u nadi da ces mi mozda odgovoriti, Ja sam i Sombora, i da budem iskren volim da provodim vreme kreativno ;) ako si za druzenje i ako volis Somborce javni se ovde :) voleo bih da te upoznam prvo na nekom picu pa ako ti se svidim gde nas noge odvedu :)

nevaljala teta

dupla_skorpijaSO koja je tvoja doza kreativnosti?

dupla_skorpijaSO

moja doza kreativnosti, pa recimo vrlo visoka, zavisi sta te interesuje, samo kazi direktno :) a sve ostalo je diskretno :)

caos damo :) moram priznat vrlo si privlacna dama! volim starije zene i zato si mi zapala u oko. nisam naporan zato bi za pocetak da se malo dopisujemo i boje upoznamo a vreme ce pokazat sta daje :D

sretna ti nova 2013 :D  ;)

nevaljala teta

dupla_skorpijaSO pa recimo da zelim da je cujem...
cirato nisam valjda zapela...sretna i tebi)))

malissaa

Eh teto teto,ja bi tebi nesto meto :)

dupla_skorpijaSO

ako zelis ostavi tvoj broj mobilnog u moj inbox, pa cu ti se rado javiti da se cujemo :)

nevaljala teta

malissaa eh mali,mali jel bi nesto meto?
dupla_skorpijaSO kako?

Wanted!!!

i ja bo ovo metnio ...  :)

ali zato treba nazvati sto nije problem nego je problem sto ni to nije jeftino , zadnji put sam puko 600 din za 4 minuta razgovora , pa opet nije bilo nista , nadams e da ako te nazovem da cemo uspeti barem neke kontakte razmeniti mail ili slicno ... ustvari , reci mi prvo da li ti se dopada sto vidis kod mene da te zovem ili ne ?   :) 

malissaa

nesto nesto :))

dupla_skorpijaSO

Pa recimo da ti ja ostavim moj e mail. ili da mi ti ostavis tvoj.

teto predivna si gospodja   :) jesi za neki susret ovih dana? da se druzimo i uzivamo :D cekam tvoj odgovor pa te zovem ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price