collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor plavusha - Beograd (1975)

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #30 »
marijanobre e nisam u gradu za vikend.... jbg,iskrslo mi nesto,morala sam da zbrisem

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #31 »
pa dobro koliko ima vikenda u godini,ma nadam se da ce jedan biti nas:)i da nezbrises:pe plavooka djavolice:)malo je glupo sto pitam,a gde si ti to za vikend:)

ludi rus

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #32 »
gospodjo izgledas odlicno ko milion rado bi te potrosio inace imam 20g

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #33 »
oho ho nisam bio odavno na sajtu,i odmah naletim na prelepu plavusicu:)sudbina:)pa kako si ti imali neceg novog kod tebe?e hajde naGOVEsti mi od prilike gde mogu da te nadjem na senjaku,gde izlazis najvise oko koliko sati,itd,planiram ovih dana da te trazim hanhahaha,salim se voleo bih da te upoznam uzivo ali ti si mi nesto,kao da nezelis da me upoznas jbg,hajde daj mi neki nagovestaj

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #34 »
 marijanobre hahahaha,hoces biti moj manijak iz parka? :D :D :D

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #35 »
hahaha,ja manijak ja sam jedna dobrica,ja samo mogu da te milujem ljubim,mazim i pazim i da ti ljubim te prelepe plave oci,a videces kakav sam ljubavnik,nepricam bez vaze treba me probati:)a ti hoces manijaka,dobro dobro nacicu te u parku ali nemogu danas pa da kisa:)

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #36 »
E PA GDE SI TI STO GOD.:)STA RADIS KAKO SI?!ZNAS KAKO BIH VOLEO DA PRISTANES DA SE DOGOVORIMO ZA NAS SASTANAK,STVARNO MI SE DOPADAS,JEDNOG DANA SAM SE PROSETAO DO SENJAKA I NEMA NISTA NISAM MOGAO DA TE VIDIM:)JBG,HAJDE DA SE DOGOVORIMO ZA VIKEND DA SE VIDIMO MISLIM AKO MOZES I AKO ZELIS,NEZNAM STA MOZES DA IZGUBIS,SAMO MOZES DA DOBIJES!PS.NADAM SE DA CES PRISTATI NA MOJ PREDLOG!

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #37 »
marijanobre-e,ja sam u nekoj frci,poso-kuca,pa me nema bas mnogo ovde.. al drago mi je da si se javio :*

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #38 »
i meni je drago sto si mi odgovorila ali polovicno!?e i ja sam isto kao i ti posao kuca,e ovaj ekrem jevric sve nas zavi u zrno:)ima da se ubijemo od posla nista od uzivanja:)ja bih izdvojio vreme za tebe,jer zelim ali pitanje je dali ti zelis da izdvojis vreme za mene,e sada jos mi je ostalo da te molim:)zasto ne pokusas hajde da se vidimo za vikend!da pobegnemo od tog posla i kuce.sta kazes ima li sansi.ps

Necke1988

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #39 »
Jel bi volela da ga probaš?  ;)

petarpera55

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #40 »
Extra kako do tebe pitanje je

hook

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #41 »
Zabio sam zube u tvoje rame, dok te osećam kako divljaš bokovima, moje usne u tvojim skokovima, pratim tvoj pokret, dah ti se gubi, moj jezik prepone ti ljubi...

Odg: - Beograd (1975)
« Odgovor #42 »
Cao plavusha  ja sam mladji decko koji zeli seks bez obaveza i da pridobije malo iskustva.  Voleo bi da mi budes privatna nastavnica   Sta kazes na to?  :o

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #43 »
cao,pa gde si ti sto god,sta ima novo,evo samo da ti se javnem lepotice!bas steta!

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #44 »
marijanobre
cao i tebi :)



* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price