collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor plavusha - Beograd (1975)

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #15 »
 marijanobre hahaha,ti si bas nestrpljiv ;)

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #16 »
ma bre:P haha kako da nebudem nesstrpljiv,kada je ovakva lepota tako blizu a tako daleko:).ne zato sto nisam od petka popodne u bg.u. do ponedeljka,jbg.poslovno!za vikend nisam u bg.u.pa eto da ti samo javnem da znas.kako si ti ima li nesto novo?

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #17 »
Pozdrav za plavušu.Zaista dobro izgledaš.Mašta može svašta.Zavisi koliko si maštovita.Hajde da raspalimo maštu ovako dopisivanje,pa posle šta bude.... :)

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #18 »
caooo lepotice vemo si zgodna :)

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #19 »
cao pa gde si ti sto god.:)sta radis kako si?

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #20 »
nadam se da ces naci vremena za mene,izvini poz.bih te ali sam rekao da nezelim da zovem preko ovih,tako da nezelim da pogazim ono sto sam rekao,jedino preostaje znas i sama imas moj br,

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #21 »
marijanobre e pa ja bas cenim kod ljudi kad se drze svojih principa.Najgore mi je kad neko nesto kaze,i posle pregazi svoju rec.Mada nekad tako covek moze i da se opece-meni se to desilo par puta,kad sam se zaklela da necu popustiti,i onda...jbg...

Maestro6 cao

profi kako da raspalim mastu kad ne znam ni kako izgledas?

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #22 »
da ta nasa osobina ima i dobre i lose strane,ali te lose isplivaju kadA obecas a nemozes da ispunis,tako neobecavaj sto nemozes da ispunis:)nebrini ja necu zvati preko ovih,sigurno,pa ako to znaci i da necujem tvoj lepi glas.ali pozvacu pa ti znas kako,ti odlucujes,i za poz.i za sastanke,pa dama je na potezu:)

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #23 »
marijanobre nisam mislila na to,nego vise na neku tvrdoglavost... zaista se trudim da ispunim ono sto sam obecala,i ne mogu da se setim kada mi se desilo da nisam ispunila obecanje.Ali tvrdoglavost ce mi jednom doci glave...

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #24 »
nije se to odnosilo na tebe,ti meni nista nisi obecala,ja sam samo rekao-nadovezao sam se na temu!trdoglava a jos plavusa kakva kombinacija,:)mala sala.meni je to bas simpa kada je devojka malo tvrdoglava.e kako se dopisujemo jed.poruka dnevno :)ala smo spori:)hajde da ubrzamo,i da nase upoz.pretvorimo u uzivo,bas bih voleo da te upoz.uzivo,kada bi mogli da se vidimo,kada ti imas vremena,za mene,

plavusha

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #25 »
marijanobre he he ja i jesam tvrdoglava,zato sam se i zaj*** par puta u zivotu

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #26 »
jbg.bio je blokiran sajt nisam mogao da udjem,e pa seceru zasto vise da duzimo sa ovim dopisivanje?hajde reci mi kada bi mogli da se vidimo,voleo bih da mi odgovoris!nemoj da si toliko tvrdoglava prema meni:)

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #27 »
meni dosadi ovo dop.stvarno nisam taj tip,ovo sam radio zbog tebe,ali ti nikako da pristanes,cekas nesto,a sta to niko nezna:)mozda mi neverujes ili je nesto drugo,ali nezelim da se kajemo i ja i ti sto smo propustili jedno drugo,zato sam toliko uporan,ja bih voleo da pristanes da se vidimo i pozoves da se dogovorimo ili me cimni,posalji poruku da si ti,ja cu te pozvati!zasto toliko cekati zivot je kratak,ostaricemo pored kompa ovako pisuci hahaha

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #28 »
e plavusice ala me kuliras,bas nezelis da pricas o nase vidjanju

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #29 »
zdravo prelepa plavusice,kako si mi ti danas,sta radis za vikend jesi li slobodna,hajde ako nemas nista pametno da radi:)daj dase dogovorimo gde mugu slucajno da naidjem na tebe u senj,



* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price