collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aprilili - Pančevo (1979)

Ne spavaš...??  Dobro jutro  da pričamo malo..?? :)

aprililii nasao sam te na dv, tri sajta jos kada bih te nasao i uzivo bio bi najsrecniji covek!!!! a ti izgleda da se plasis nekako stvarnog sveta na ovom virtuelnom si glavna!!!

ajde pokazi mi da se ne plasis i da preuzimas 1 korak posto smo iz istog grada pozovi me na kafu kod tebe ba da me ubedis da si u onim stvarima isto dobra kao sto si privlacna !!

aprilili

mihael0690 sta mi radis?

crnidjavo naravno da se ne plasim, zar imam razlog za to? Da bi te pozvala na kafu, moram te prvo malo upoznati!

naravno, da treba da se malo bolje upoznamo... e onda dolazis ti kod mene na kafu?!  ;)

aprilili

Idemo redom... :)

ivanmalii

cao,ja sam Ivan iz Bgd-a,imam 34 god,i veoma bih voleo da se upoznamo ako je to ikako moguce. Inace veoma si lepa zena . Pozdra

Temudzin

Zdravo, anđele plavooki ... ne spava ti se?

Micko91

cao da li si za upoznavanje  :)

alexmmm92

ee,blizu smo...jesi za neko gledanje? druzenje itd...sa mladjim od sebe

taksista

cao nevena mogli bi za pocetak da se malo dopisujemo ako nemas nista protiv jel iskren da budem sumnjam da je iko dobijo picke na ovaj nacin!

aprilili

taksista a jel to razlog zbog kojeg bi zeleo da se dopisujes samnom? ako se neko na ovaj nacin nudi, pise u komentarima narudzbenice naravno da nece nista dobiti osim ako devojka nije laka ili rai to za novce.

Momak1989

Ne verujem da ces mi odg. ali sta mislis o sexu bez obaveza? Radim sve sto mi se kaze.

petlic

Cao jesi li ti Ines poznata si mi nesto?

aprilili

petlic da sam htela da napisem svoje ime tako da ga svako zna,onda bih ga napisala. A ako te stvarno interesuje jesam li ja ta tvoja Ines,javi se da vidis.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price