collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sama-u-braku - Kragujevac (1985)

darko81

ok lepotice.onda se cujemo.kiss

hughcrain

Nikako da se cujemo sta radis nema te jesi li za druzenje ili................................... :)      ?

sama-u-braku

ja sam vec pomislila da si me zaboravio! :)

Tornadotongue

komsinice da li si za upoznavanje, neko pice?   :-*

hughcrain

nisam , imao sam neku gguzvu na poslu .
malo sam sumnjicav dali stvarno postojis ili si lazna , kazes da ti je malo frka da se cujemo a kamoli vidimo a
sa druge strane okacila si sliku i svi komentari su javni ?  :)

sama-u-braku

hughcrain pa sto se mene tice mozes nazvati, vec sam prosto zelela da se jos upoznamo. ako je to razlog tvoje sumnje slobodno nazovi, mada ces se uveriti. da, okacila sam sliku jer sam to prosto ja i nema cega da se stidim!

hughcrain

Izvini ali stvarno nisam imao nameru da te uvredim a nadam se da me razumes jer ima svakakvih bolida i prevaranata sorry :(

sama-u-braku

ok, shvatila sam, ali s druge strane imam kojekakvih likova koji zovu i zato vise volim ovako prvo da po koju poruku razmenimo pa ako ima hemije ok nije problem da nazoves. nadam se da i ti mene sad razumes? :(

hughcrain

Bolida ima uvak a sto se tice fluida i njih ima uvek ali ih treba pravilno usmeriti.
Upoznati se malo bolje ok ali kada mi sve poruke idu javno malo se osrcam bezveze i ne mogu bas da se opustim i pricam o sebi.......... Ok prihvatam tvoju odluku pa vreme ce pokazati a ti ces odluciti . ;)

sama-u-braku

neko zna ko je pod tvojim nick-om? Naravno da ne zna, stoga sta god da napisese svejedno je jer opet kazem niko ne zna ko si ti! :)

hughcrain

Nije stvar dali neko me zna ili ne vec se ja osrcam ko retard.... , da mislim . Mnogo ludi znam imnogi me znaju a mozda cak i ti specifican posao radim vise od 2/3 grada je bilo kod mene tako kad pisem ovako nekako mi je bezveze , neznam da ti objasnim. Cao cujemo se.  :)

sama-u-braku

ok cucemo se... :)

hughcrain

nemoj pogresno da me shvatis stvarno imam zelju za druzenje , smatram da sam normalan a ne neka budala a ne moramo da se cujemo jus uvek samo da nadjemo neko resenje za neku brzu komunikaciju jer dok sacekam da odobre poruku na slanje prodje mnogo vremena tako i sto bih ta pitao  masa puta i zaboravim.  :)

grand030

kako te mogu upznati licno

sama-u-braku

tako sto ces se za to potruditi... :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price