collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sama-u-braku - Kragujevac (1985)

hughcrain

Cao u slicnoj sam situciji i imam zelju da te upoznam , da odemo negde na kafu, na neko neutralno mesto ili na mesto koje ti zelis.Voleo bih da se cujemo a posle...............kako god.

sama-u-braku

kako mislis u slicnoj smo situaciji?

gradimir

lepa si i mlada, raspolozena za neke diskretne susrete?

hughcrain

pa u braku sam ali se svodi kad je raspolozena ili ....... pricam uopsteno ne mislim samo na sex ,he.he lepa stvar i rado ga se secam stvarno bih zeleo da te upoznam ako nista drugo i poznanstvo nesto znaci ai inace nisam mnogo stariji od tebe 4g.(izvini malo nepovezano pisem na poslu sam a imam milion informacija i problema pa ne mogu bas da se skoncerisem.

sama-u-braku

sto se tice braka tu se slazemo. al se ne slazem sto mi kuckas poruke sa posla. hoces da nesto sjebes pa da zbog mene nadrljas?

hughcrain

Imam svoj posao i sam sam u kancelariji tako da pristup racunaru imam samo ja a inace najvise koristim tf za net , tako da ne moras da se brines a sto se tice nase komunikacije mogli bi nekako da ubrzamo npr. mail jer sa cesto u pokretu a tf je uvek uz mene pa mogu da vidim mail ili kao sto rekoh mozemo na kafu ili ........

darko81

lepotice da li ces mi dati svoj broj tel. kada te pozovem?jer sa svakom sa kojom sam pricao samo duze pricu da sto duze kuckaju impulsi.ja imam osecaj da je ovo samo namestaljka da se sto vise para potrosi na centar

darko81

inace i ja sam u istoj situaciji kao i ti.ako si raspolozena za upoznavanje i sex odgovori mi porukom i ja cu te pozvati.kiss

hughcrain

kakva je sansa da se nekaqko cujemo ;D

sama-u-braku

hughcrain ja sam se vec uplasila da nesto ne zeznes zato sto se kuckas samnom dok radim. mada ti priznajem da i ja krsim pravila na poslu upravo zbog ovog sajta :)

darko, ne znam kakva si do sada imao iskustva i koga si zvao, ali mene niko ne moze da primorava koliko cu da pricam i da li cu da pricam sa nekim. moj telefon je iskljucivo moja stvar i tu ne moze nikakav centar da odlucuje u moje ime! :)

hughcrain

postoji li sansa da se cujemo za pocetak ?  :)

sama-u-braku

mozemo, ali ja iskreno ne bih jos. malo mi je frka :)

hughcrain

stvarno imam zelju samo da te cujem pa sama odluci. telefonom ili kako god ti odlucis.  :)

sama-u-braku

ajde dogovoricemo se

hughcrain

ok hvala :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price