collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sama-u-braku - Kragujevac (1985)

saraf

Sta mislis da probas sa Bosancem Sarajlijom hiljadu posto diskrecija. Ozenio sam se jako mlad kao i ti pa smo tu negdje. Samo treba biti veso, udri brigu na veselje.

Angus

Ako si za nesto konkretno zovi na ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... ili pisi na ***

Loki

Cao,sve pohvale za tvoj izgled,super si....voleo bih da se bolje upoznam sa tobom,volim takve zene-djevojeke...vrlo sam dirktan pa ako si za da te pozovem i da razmijenimo br.tel,naravno diskretan sam

miloskv

Cao devojcice. Dok sam gledao tvoju sliku i citao komentare shvatio sam da si ok lik i skapirao sta ti treba. Ja sam iz Kraljeva pa me zanima da li si za upoznavanje i naravno sve to uz maksimalnu diskreciju? Pozdrav.

mush85

cao.. i ja sam u slicnoj situaciji kao i ti... a i iz kga sam... kako da uspostavimo kontakt?

Kazanova1981

Kako tako lepa devojka moze biti sama, ako si za neko lepo druzenje diskretno mogli bi da se cujemo  ;)?

sama-u-braku

Naravno Kazanova,sto da ne?Jesi li i ti usamljen kao i ja?

dzonston

sam u braku. mozda volis starijeg? 55g :)

milos sex

e lepoto ja sam za sex a i volim izazove sa udatim zenama imao sam ih dosta. ako si za sex ti kazi ja dolazim po tebe

Kazanova1981

Pomalo sam usamljen, ali kako moze da neko zapostavi takvu lepotu   :o

Kastro

Da li bi mogli da se cujemo i eventualno dogovorimo neko vidjanje. Diskrecija zagarantovana

malo zabave

16.08.23h ako ti odgovara javi se diskretno i neobavezno sexanje

čegevara

I JA SAM SAM.. :'(

Cao... Mislim da su nam misli zajednicke,sta kazes na to da se upoznamo?

somika1111

Mislim da si zanimljiva :)))

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price