collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dr.duda - Kragujevac (1983)

nkolo

cao dudo,sta se radi u kg,sta nudis mladim muskarcima

dr.duda

Glavce Ali to su tehnicke stvari oko kojih ti ni ja ne mogu pomoci... :(

egzibitiON Malo odmaram od posla, pa dosla da vidim da li mi je neko pisao.

egzibitiON Na koju vrstu upoznavanja mislis?

nkolo Kako to mislis sta nudim?

Glavce

Dodo lepoto!jel problem da ti mene nazoves?

Glavce

Mozes da mi kazes kako se prezivas najlepsi osmehu?

Fasciniran sam! Atraktivna jako (sto bi rekli macka ipo) a tako lepa, jako lepih ociju i divnog osmeha, ne moze se ne primetiti sve to navedeno. Zar je moguce da niko  nema hrabrosti u Kragujevcu da se potrude da te bolje upoznaju???

Cao Dudo.
Iskoci mi negde reklama za ovaj sajt i udjoh... Videh tvoje oci i izgubih se, te zato samo tebi vlasnici tih divnih ociju se i obracam (za razliku od ostalih prisutnih seksomana). Jako lepo srocen tekst o tebi koji te predstavlja, lepe su to osobine, delimo ih.
Tvoj osmeh tako redko prirodan koji ne ostavlja utisak foliranta  vec savrseno prirodne devojke me je zajedno sa tvojim prelepim ocima ostavio bez daha. Rekao bih devojka koja ume koristiti srce. Slatka jesi, to oboje znamo, ali ima nesto u tebi, nesto neobjasnjivo lepo u tim ocima...  Dopadaju mi se, ali ne samo fizicki vec i po odgoovrima koje dajes na sva ova nazovi "pitanja", to dovoljno govori o tebi :) .
Ne, ne radim ovo zato sto si takve fantasticne linije zbog te lepote koja je oku vidljiva, vec zato sto mi oci tvoje govore da si vlasnica fantasticne duse, zbog te lepote koja je oku nevidljiva, koju zelim bolje upoznati, ako mi to dopustis.
I sada dok ti mislis da li sam normalan zbog toliko napisanog, znaj da je sve to zbog tvojih kestenastih ociju, zbog njih sam se raspisao, one su krive za sve :) .

dr.duda

Glavce Ne zelim da ti kazem kako se prezivam iak je ovo javni chat! :)

master Da li trebam bilo sta da ti pricam ili sve sam vidis? :)

VojaJa Sta li reci na ovako lepe reci, sem jedno veliko HVALA! :) Divan si! :)

Glavce

Dudaro pa zar ovde nema privatne poruke? Lutko trazio sam te na drustvenoj mrezi ali te nisam nasog :-[

Ovde se stvarno dugo ceka na vreme za novu poruku, ali politika sajta izgleda.

Nema na cemu, ali nemoj se zahvaljivati Dudo samo zato sto sam iskren. Mada, kad razmislim, iskrenost je danas jako redak poklon koji s ene dobija od jeftinih ljudi. A moj zivotni moto je budi ono sto jesi tako da, pisao sam sve to sto sam pisao, verovatno sam i preterao jer tvoje oci probudise "to" nesto u meni.
Ulazim ponovo na ovaj sajt, na tvoj profil i pored toga sto znam da mi nece biti dobro kada te vidim, ali jace je od mene <3 . Imao sam jako srce ranije, ali ne znam sada sta mu je, do kad' ce biti jako jer video sam tebe i pocelo je lupati jako!!
Neverovatno je sta mi se desava kada  gledam tvoje slike, kucna varijanta, kezual, haljina, vracanje sa nocnog kupanja, svaka je lepa na svoj nacin, na svakoj drugacija frizura i svaka ti lepo stoji, ali, na svakoj slici, pa i na onoj sa kupanja, i na dekoltiranoj, ja ja ne mogu skinuti pogled sa tog Dudinog osmeha i Dudinih ociju...... "Ima nesto u tvojim ocima, sto mi ne da mira nocima" .
Hvala, Boginjo na tom "divan", mada jesam :). Ovo je samo delic ovoga sto mislim (a mnoog toga bih ti rekao), a sve je lepse od lepseg, jer gledajuci tebe prosto se izgubim, cudan osecaj neki. Kada sam video da si malopre online, a nisu mi dozvolili da ti pisem, zvao sam te...
Ali vreme...

kralj ponoci

lepa-slatka !  :)

Lekovito delujes na mene, tako slatka a istovremeno opijas, kao, crno vino:).
Ovi su bas oduzili sa ovim porukama.

E cao sta se radi?
Javi se da se upoznamo ako zelis......

dr.duda

Glavce mene Nadju samo oni koji imaju veliku zelju za mnom!

VojaJa Zaista mi je drago, ako tako uticem na tebe. Veruj mi da skoro nisam dobila tako lepu i obimnu poruku gde mi je neko uputio tako lepe reci. Hvala ti jos jednom od srca. :)

kralj ponoci Hvala ti.

Bojan_kg Upravo sam se probudila i taman sam dosla da vidim da li mi je neko slao nesto. Sta ti radis?

Glavce

Dudo lepotice.ne mogu da ti opisem koliku zelju imam da te upoznam! Pa makar i preko fb. Pretrazio sam sve i nisam mogo da te nadjem.;-(

e cao evo malo odmaram ovo vreme me ubi....
jel postoji neki drugi nacin da se upoznamo cujemo vidimo..... od ovog ?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price