collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dr.duda - Kragujevac (1983)

Glavce

Pokuso sam na najlaksi nacin da pi objasnim. Cekaj da probam ovako. Vrati se na pocetnu stranu i tamo ima neki dugacak teks! Pri kraju teksta pise prijatno upoznavanje.tu udjes i tamo trazi sve sto sam ti reko! Ako ni tad neuspes daj mi predlog kako da stupimo u kontakt?ja sam sve pokuso draga moja ;-(

dr.duda

Nisam uspela. Ne znam, jedino nam preostaje varijanta da se cujemo pa da mi das svoj broj...

Glavce

Dudo lepotice ja sam 3 puta zvao  i nisu mogli da uspostave vezu zbog nove centrale koju su montirali. A ja sam na telenoru i ne mogu da zovem sa mob. Ostaje jedino da ti meni zakazes sastanak i da ti mene nazoves.pa da ti izdiktiram broj. Ljubim te u tu lepu usnicu ps.neboj se nisam neki nasilnik siledzija probisvet itd.sasvim obicno neobican decko.neces se pokajati :-)

mensa

cao cao ma covjece tebi bi dao da mi i dusu iscupas a kamoli zub haha
ajde pricaj kako da se uvezemo molim tee

lepo izgledas voleo bi te upoznati :-*

Glavce

Dudo duso moja!najlepsa ruzo moja! Osmehu moj najdrazi Nadji me na drustvenoj mrezi . Mozda ces tako uspeti da me pronadjes ali uz pomoc poste. ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... Ako ne ni tako imas ime a prezime stosic lik u odelu! Ili mi kazi tvoje prezime pa cu te naci. Na kraju krajeva nazovi me da ti dam br.ljubim te u sjajno oko,usnu..... 

KrajnjiKrajnji

Dudo lepotice!napravio sam jos jedan profil ovde i sad mogu da ti saljem 4 poruke dnevno! Pogledaj sad u ovom profilu. Naci ces moj broj. Pametna si ti devojcica a ja necu da te izgubim ! ;-) sale-glavce

Glavce

Dudo duso moja.jel vidis koliko se trudim da stupim u vezu sa tobom?? :-) a ti neces ni da me nazoves na minut! 

dr.duda

Glavce, pa ti si se bas zaljubio. Ne mogu da verujem da sam te toliko odusevila. U svakom slucaju zasluzujes jedan ogromni poljubac :-*

mensa a ko kaze sa vadim zube? :)

mensa

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... 8)

Glavce

Dudo za ljubav postovanje i sve ostalo potrebno je dvoje! Ja sam se trudio na sve moguce nacine da te upoznam a ti se nisi potrudila ni da me nazoves da mi das broj. Iz jedne takve veze gde sam ja bio pokretac sam izaso i to mi ne treba.a ti se ne trudis ni da me upoznas. Hvala

dr.duda

Ja sam do sada navikla da su muskarci ti koji preuzimaju inicijativu...

Glavce

Ja zovem call centar 3 puta da bi mi rekli da ne mogu da uspostave vezu zbog moje centrale! Saljem broj na sve moguce nacine medjutim ne prolazi! Trudim se da te upoznam jer imas nesto sto mi se jako svidja. Nemam mts karticu! Dao sam ti ime i prezime da me nadjes na drustvenoj mrezi ni to nisi uradila. Sta jos da uradim? Nije problem inicijativa toga imam u izobilju nego ne dajes mi znake da te zanimam! To si mogla odma da mi kazes nebi te smaro

egzibitiON

sta se radi

amig

cao seceru,dali si za upoznavanje

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price