collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dr.duda - Kragujevac (1983)

dr.duda

ako su vec pokusavali pa nije islo, da li vredi opnda i da pokusavam? :)

gogi45591

sreco moja ja sam siguran da vredi da pokusas, to mi govori tvoj stas i tvoj osmeh, kazi mi kad da ti zakazem razgovor

dr.duda

kada god zelis, a ja cu pokusati da budem tada samo za tebe slobodna... :)

gogimacka

cao macko,jesi li za druzenje?

Glavce

Zdravo duuuudeeee :-)  nisam iz kg ali kad sam video taj prelep osmeh lepu kosu i predivan stas tacno bi se preselio u kg samo zbog tog osmeha! Predivna si dudo,pravi andjeo medju devojkama.samo steta sto sam kasno dosao ovde i vidim da si vec zauzeta. Ako nisi evo ti ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih telefona pa mi pusti sta god vec. :-) ako si pametna ukapiraces.a ovi sa sajta ne daju da se salju brojevi pa moram ovako

dr.duda

Glavice pa nije ni sombor daleko. ako se mi zaista skapiramo i vidimo da smo jedno za drugo ne moze nas ni daljina spreciti u tome!

Glavce

Dudo lepotice! Tacno da sombor nije na kraju sveta i da ljubav ne zna za granice! Zeleo bi da se cujemo i razmenimo telefone ali ne mogu da zovem sa fiksnog.mislim da imamo puno toga zajednickog i da bi trebalo da popricamo.krivo mi je sto ne daju vise od 2 poruke da se puste i sto tek u 12 uvece mogu da odgovorim. Dudo na onom njihovom drugom sajtu ******** ima moj profil.pogledaj i videces u vidu slova moj b.ako ne molim te nazovi me preko njih da ti izdiktiram pa se cujemo. Ljubim te u lepo oko i lep osmeh.

dr.duda

I ja sam se na pocetku ljutila sto su me samo ogranicili 2 poruke, ali s druge strane sad mi je bas drago, jer taman mogu da vidim kome sam ja bitna i ko je meni bitan, a ne kao ranije da mi stigne 10 poruka dnevno (verovatno ljudi a narocito mladji salju redom)

Glavce

Dudo lepoticice ne mogu ti opisati koliko sam jedva ceko 12 sati da ti posaljem poruku! Dudo slusaj vrati se na pocetnu stranu ovog sajta.tamo ima opcija upoznavanje,udji na tu opciju i trazi tamo moj nadimak. Unutra ces videti moj b u vidu slova. Ocekujem da ces me nazvati ili pustiti poruku jos veceras. Ljubim te u oko lepo i stalo mi je do tebe jer takva devojka se ne radja svaki dan!

dr.duda

pa tamo nema nista? sad sam gledala? :(

Glavce

Kako nema dudo?sad sam gledo i tamo je moj profil! Ako pogresis slovo ne izbaci nista! Jaoj bre ubicu se ako te necujem skorooo. Svaki dan gledam taj tvoj predivni osmeh i sve mi se vise svidjas!hocu taj osmeh pored sebe i to hitno!:-)

dr.duda

ja onda prosto ne znam da li gledam na dobro mesto... :(

Glavce

Dudo lepotice zvao sam te danas ali zbog neke gluposti nisu mogli da nas spoje!popizdeo sam. Nego ajde ovako. Idi na pocetnu stranu,pojavice se tekst i dole pri dnu pisace upoznavanje! Udji tu i kucaj Glavce pol muski i grad odzaci i izaci ce moj profil.tamo je b u vidu slova.ocekujem da ces mi se javiti.ja sam pokuso ali nije islo. Ili me ti nazovi lutko molim te.ljubim te u osmeh :-)

Glavce

Dudo lepotice juce sam ti poslo 2 obicne poruke a ni jedna nije prosla.cekaju odobrenje urednika. Tacno mislim da nikako necu uspeti da stupim u vezu sa tobom i da cu te izgubiti,a imamo toliko toga zajednickog! Tacno sam se razocaro u ovaj sajt!a ne zelim da te izgubim najlepsi osmehu na svetu! Ljubim te u gornju usnicu. Ps.u stvarnom zivotu se zovem sasa da znas

dr.duda

Ja sam stvano pokusala da pronadjem to sto govoris, ali ne uspevam. Sad ili je problem da ja ne kontam bas najbolje ili ti nisi objasnio na najbolji nacin? :(

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price